O nás

SERVIS-24 Česká republika, s.r.o.

Oborem našeho působení je již od roku 2013, kdy firmu založil Jan Čermák, především práce s nemovitostmi. Věnujeme se investiční výstavbě, developerské činnosti (např. úpravám terénu pro stavby a jejich okolí staveb, přípravným, zejm. zemním pracím), rozprodáváme areály a v portfoliu máme také správu a údržbu fotovoltaických elektráren. Staráme se jak o budovy vlastní, které pronajímáme, tak o budovy ve vlastnictví jiných firem.
Firma se zviditelňuje v rámci EU i jinde ve světě, vyhledává obchodní partnery a nabízí investice v oblasti reklamy.Současně se snaží o propagaci v rámci EU i jinde ve světě, vyhledávání obchodních partnerů a možností investic v oblasti reklamy.
Naším cílem od počátku je, aby klient dostával komplexní a bezchybný servis. Nemusí se tak svými prostorami zatěžovat a může věnovat maximum energie jádru svého podnikání.
Jednatelem a výkonným ředitelem v jedné osobě je Ing. Milan Kurka, MBA, jenž v oboru stavebnictví působí řadu let a má za sebou úspěšné působení ve stavebních a logistických firmách.

Jan Čermák
zakladatel a majitel

Původně plánoval věnovat se práci s kovy, vystudoval proto střední průmyslovou školu, z níž pokračoval na brněnské VUT. Na konci 90. let byl součástí týmu TATRA, a to jak v manažerských rolích, tak jako navigátor na závodech trucků Paříž – Peking a poté Paříž – Dakar, kde byl v roce 1998 členem vítězné posádky Karla Lopraise. Věnuje se zejména podnikání v oblasti správy nemovitostí, ale také práci s pohledávkami.