Sponzoring

Nákup knih, které pomohou dětem z dětských domovů

 

Film Amerikánka má knižní podobu, fotograf Tomki Němec vypráví skrze 129 fotografií příběh hrdinky inscenace Amerikánka. Zachycuje zde také tvůrce Amerikánky i další spřátelené soubory a umělce, kteří zůstávali ve spojení s diváky i během pandemie Covid-19, jak jen to bylo možné. 50 % z prodeje knihy putuje organizaci Dobré víly dětem, z. s.

Příspěvek nadaci Archa Chantal v projektu KALENDÁŘ PROMĚNY 2023

Dar stolků udělal radost pacientům na Klinice infekčních chorob

 

Stolky u postelí staré více jak padesát let, to byla skutečnost, se kterou se setkávali pacienti na Klinice infekčních chorob ve FN Brno. Byly sice funkční, ale neodpovídaly nárokům současné doby, kolikrát byly oprýskané, několikrát přetírané a celkově už jednoduše byly staré. Teď už je to minulost! Více jak 70 zbrusu nových, moderních a pojízdných stolků v hodnotě více jak 500.000,- Kč jsme předali darem oddělení infekčních chorob nemocnice FN Bohunice Brno a oni je obratem umístili na celou kliniku, která čítá celkem 79 lůžek. .

Hudební projekt pro děti a mládež pro rok 2022/2023


„Kdopak by se bál, když se řekne opera, či muzikál.“ Hudební program pro děti a mládež přední české mezzosopranistky a sólistky Národního divadla Andrey Tögel Kalivodové

Křest knihy: Neobyčejné příběhy pana inženýra


Česká Republika

Mistrovství České republiky ONE-DESIGN 2015 – 19. Česká námořní rallye


Etapový závod s kombinací okruhových a navigačních rozjížděk v Chorvatsku.

Mistrovství České Republiky v ORC 2015 - Champagne Race ORC


Chorvatsko